http://https://youtu.be/j1vi1SToD5M

Transmission je úchvatná taneční událost, jejíž jedinečnost spočívá v dokonalé kombinaci elektronické taneční hudby, vysoce kvalitního vybavení, speciálních efektů, živých výstupů tanečnic a speciální scénografie. Dohromady tak tvoří nezapomenutelný zážitek.

Transmission se odlišuje od ostatních pravidelných tanečních akcí tím, že má na každou edici speciální téma, ke kterému se váže příběhová linka celého večera. Návštěvníci se tak v průběhu noci vydají na dobrodružnou cestu, na které je doprovází velkolepá laserová a světelná show a také obří soundsystem Funktion One. Speciální, na míru vytvořené „show movies“ a vizualizace jsou vytvořeny holandským VJ týmem Vision Impossible, který je držitelem řady ocenění ve svém oboru. Jejich průstřihy v průběhu večera reprezentují téma dané edice a slouží k představení vystupujících umělců. Tyto krátké filmy (show movies), světla, lasery a speciální evekty (ohňostroje, CO2, plameny, atd.) jsou předem naprogramovány a běží na vteřinu přesně dle časového kódu. Kromě představení DJs mají intro movies další funkci – vždy návštěvníkům odhalí další podkategorii tématu.  Každá dílčí kategorie je podpořena vlastní speciální vizualizací, následují tematická vystoupení tanečnic a také má svůj vlastní světelný barevný podkres.

Transmission je v současné době považována za jednu z nejlepších halových tanečních akcí na světě. Do své domovské základny – pražské O2 areny tato akce přiláká každoročně tisíce návštěvníků z celého světa. Od roku 2014 Transmission expanduje i do zahraničí a první mezinárodní edice se konala ve slovenském hlavním městě Bratislavě. Současně se Transmission pořádá na 3 kontinentech: v Evropě, v Austrálii a v Asii. Hudební styl Transmission představuje především progressive house a trance. Jeden z předních světových DJs, Markus Schulz, je vnímán jako ne-oficiální rezidentní DJ Transmission, který také vytváří každoročně oficiální hymnu pro novou Transmission show.

Transmission je zde , aby vám přinesla nezapomenutelný hudební zážitek a party událost, která pozitivně ovlivňuje lidské vědomí
a zvyšuje kolektivní touhu vytvořit lepší a radostnější svět. Bezpochyby tou nejdůležitější součástí Transmission jste***VY***, jsou to návštěvníci, kdo vytvoří úžasnou atmosféru spolu se všemi fanoušky Transmission.

Těšíme se, až Vás budeme moci přivítat na další TRANSMISSION v Praze.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Processing...
Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
Registrace do klubu Česká Miss
získejte přehled o dění a výhody u partnerů
ErrorHere